Lokasyon
Çayırova, GEBZE
E-Posta
azizogluharfiyat@gmail.com
Telefon & WhatsApp
0532 012 17 43

İş makinesi kiralama, çeşitli inşaat, kuyu, kanalizasyon, köprü, tünel ve altyapı çalışmalarında kullanılmak için araç kiralanması işlemini kapsamaktadır. Yüklenici firmalar veya bireysel kullanıcılar ihtiyaçları için iş makinesi kiralama yöntemine başvurabilmektedir. Bazı firmaların yüklendikleri işe yeterli sayıda aracı olmayabilir. Bu yüzden araç parkurunda yeterli aracı olan ve kiralanmak üzere bekleyen araçlardan yardım istenebilir. Bu şekilde araçların tüm bakımlarının yapılmış olması, sigortalarının ödenmiş olması ve muayene eksiğinin olmaması istenmektedir. Belirli sözleşmeler ile kiralanan bu araçların uzun süre çalıştığı görülmektedir.

İnsan eli ile yapılması çok zor olan işlemler ve işler için araç kullanılması yüzyıllardır bir gelenek haline gelmiştir. İnsanoğlu bu amaçla ateşi bulmuş, tekerleği icat etmiştir. Tekerleğin icadı ile birlikte araçların tasarlanması ve kullanılması aşamaları yavaş ama medeniyete katkı sağlayacak şekilde ilerlemiştir. Günümüzde teknolojinin de desteği ile bilimsel ve teknik çalışmalar üst düzeye ulaşmış, araçlar ve iş makineleri konusunda müthiş gelişmeler yaşanmıştır. Özellikle inşaat işlerinde araç ihtiyacı her daim kendini göstermektedir. İşlerin hem daha kolay hem de daha hızlı yapılmasını sağlamak için iş makinesi kiralama yöntemine başvurulmaktadır. Hem tarım, hem yol hem de alt yapı çalışmaları için müthiş katkı sağlayan iş makineleri, paletli ve tekerlekli olmak üzere iki ana grupta kiralanmaktadır.

Gerek vinç, gerek paletli araçlar, gerekse taşıyıcı kamyon gibi makineler aracılığı ile işlerin çok daha sağlıklı ve güvenli yapıldığı gözlenmektedir. İş güvenliği kurallarına riayet edildiği sürece herhangi bir kaza yaşanma ihtimali de bir hayli düşüktür. Makine operatörlerinin iş sağlığı ve güvenliği konusunda yeterli olması ve gerekli eğitimleri tamamlamış olması önemlidir. Diğer yandan kiralanan araçların bakımlarının tam zamanında ihmal edilmeden yapılması da kiralama işleminin başarıya ulaşmasını sağlar.

İstanbul İş Makinesi Kiralama
İstanbul iş makinesi kiralama bakımından en yoğun şehirdir. Devasa yapıların inşa edildiği, gün geçtikçe artan kalabalığa yetiştirilmek istenene ulaşım, eğitim, sağlık gibi yatırımlar için hazırlanması gereken tesislerin olması, firmaların yüklenici olarak işe başlamadan önce yeterli sayıda araca sahip olmasını gerektirmektedir. Çünkü alınan ihalelerin ve yapılması gereken işlerin belirli zaman aralıkları vardır ve bunu yetiştirmek için kesinlikle düzenli ve hızlı çalışmak gerekliliği hasıl olmaktadır.

Denounce with righteous indignation and dislike men who are beguiled and demoralized by the charms pleasure moment so blinded desire that they cannot foresee the pain and trouble.

Latest Portfolio

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2022 Vankine. All Rights Reserved.
TIKLA ARA