Lokasyon
Çayırova, GEBZE
E-Posta
azizogluharfiyat@gmail.com
Telefon & WhatsApp
0532 012 17 43
Hakkımızda

Makina ve Ekipman Kiralamanın Güvenilir Adresi,

Şirketimiz, teknolojiye ve hizmet kalitesine vermiş olduğu değer ile alanındaki en güçlü şirketler arasında yerini almıştır. Makine parkımız teknolojinin sunmuş olduğu yenilikler ile dinamik bir şekilde geliştirilmekte ve teknik donanıma ve tecrübeli çalışan kadromuz eşlik etmektedir.

Misyonumuz

Şirketimiz, inşaat alanında, yol yapım işlemleri, şebeke açma ve şebeke tamiri işlemleri, liman yapım işlemleri, toplu konut ve lojman yapımı ile ilgilenmektedir. Bu sektördeki tüm hizmetlerimiz, teknolojiden destek alınarak gerçekleştirilmekte ve müşteri memnuniyetinin en doğru şekilde sağlanması adına çağın koşullarına uygun akıllı konutların yapımı ile yaşam kalitenizi yükselten hizmetler verilmektedir.

img

Ülkemizin en gelişmiş sektörlerinden biri olan nakliyat sektöründe yer alıyor olmamız, kiralık bobcat, kiralık ekskavatör, kazı işleri, harfiyat işleri sektörünün en önemli faaliyetlerini sunmamızı sağlamaktadır. Şirketimiz, nakliyat alanında hizmette kalite kriterlerini en yüksek seviyede tutarak asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat gibi hizmetleri de müşterilerine sunmaktadır.

Makine parkurumuzda, kiralık bobcat, kiralık ekskavatör, beko loader, lastikli yükleyici, silindir, greyder ve paletli yükleyiciler bulunmaktadır. İnşaat ve hafriyat işlemlerimiz için kullanmış olduğumuz makinelerimiz farklı model ve teknik donanımları ile her türlü işlemin en doğru şekilde yapılması için kullanılmaktadır.

Vizyonumuz

Şirketimiz, değerli çalışan kadrosunun da desteği ile teknolojik anlamdaki gelişmelerden faydalanarak müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmayı amaç edinmektedir. İnşaat sektörünün öncü şirketlerinden biri olarak faaliyet alanımızı daha da genişleterek var olduğumuz alanda daha kapsamlı hizmetler sunmayı hedeflemekteyiz. Ülkemizin inşaat sektöründe bir adım öne taşınması da nihai hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Denounce with righteous indignation and dislike men who are beguiled and demoralized by the charms pleasure moment so blinded desire that they cannot foresee the pain and trouble.

Latest Portfolio

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2022 Vankine. All Rights Reserved.
TIKLA ARA