Lokasyon
Çayırova, GEBZE
E-Posta
azizogluharfiyat@gmail.com
Telefon & WhatsApp
0532 012 17 43

Sancaktepe kiralık kepçe ihtiyacınız olduğu durumda firmamızdan bir telefon yardımıyla soförlü soförsüz olarak araç kiralayabilirsiniz.Hafriyat, yıkım, döküm gibi bir çok alanda soförlü – soförsüz araç kiralama hizmetimiz mevcuttur.İş makinası, kamyon, exkavatör, mini kepçe, gibi alanında son model ve en iyi hafriyat araçlarımız 7/24 hizmetinizdedir. Sancaktepe hafriyat denilince aklınıza gelen ilk firma olmaktan dolayı gururluyuz. Tüm işlerinizi güvenle bize emanet edebilirsiniz.İşlemlerimizi yapılması gereken en iyi şekilde sonuçlandırmaktayız.

Sancaktepe kiralık kepçe hizmetlerinde Azizoğlu Hafriyat sizinde tek seçeneğiniz olsun. Yeni nesil teknolojik araçlarımız ve profesyonel operatör kadromuz ile sizlere hizmet temin etmekteyiz. Sancaktepe kiralık iş makinaları çalışamalarımızda jcb, ekskavatör, kamyon, dozer, bobcat gibi araçlarımız da bulunmaktadır. Sancaktepe kiralık kepçe taleplerinize en kısa sürede yanıt veren Azizoğlu Hafriyat ismimizle geçmişten günümüze hafriyat çalışmalarımız devam ediyor. Sancaktepe iş makinası kiralama alanında hafriyat, yıkım, maloz, kırıcı, kar küreme gibi birçok konuda yardım alabilirsiniz.

Kiralık iş makinelerimiz ve kamyonlarımız uzman personellerimiz ile işlemlerinizi en kısa sürede ve hatasız şekilde gerçekleştirebilmek için çabalamaktayız. Üstelik tüm bu hizmetlerimizi en uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştiriyoruz. Azizoğlu Hafriyat olarak Sancaktepe kiralık kepçe firmalarında öncü olarak iş makinası kiralama ve kullanımı ile ilgili tüm hizmetlerimizde başarı sağlamış durumdayız. Sizlerin de çalışma alanlarında uzmanlığımızı değerlendirmenizi talep ediyoruz. Alanında uzman ve profesyonellik yönünden kendini geliştirmiş operatörlerimiz bulunmaktadır.

Kiralık kepçe Sancaktepe konumunda siz de bir telefon yardımı ile hizmet talep edebilirsiniz. Azizoğlu Hafriyat iş makinası kiralama alanında her türlü desteği sağlamaktadır. Sancaktepe kepçe kiralama, kiralık iş makinası, kepçe, jcb, bobcat alanlarında bir çok seçeneğimiz mevcut bulunmaktadır. Kısa ve uzun süreli kiralama konularında en uygun fiyat teklifleri sunmaktayız. Kiralık jcb türlerimiz 1CX, 2CX, 3CX, 4CX, 5CX gibi sınıflarda ve farklı marka modeller arasında değişmektedir. Her türlü faaliyet alanında çalışacak çeşitli iş makinelerini haftanın her günü kiralayabilirsiniz.

Firmamızın envanterinde bir çok model ve markada iş makinesi ve JCB , Hidromek, Volvo , Hyundai türünde araç bulunmaktadır. Operatör dahili ve harici seçeneklerin yanı sıra haftalık, aylık kiralama gibi imkanlar sizleri bekliyor. Firma bünyesinde bulunan kepçelerin yakıt tüketiminin düşük olması, proje maliyetini büyük oranda azaltmaktadır. Ayrıca saat bazında hesaplanan kepçe ücretleri, hafriyat miktarına, cinsine ve bölgenin konumuna göre de değişkenlik göstermektedir. Sizde hemen Sancaktepe hafriyat ve kiralık kepçe aramalarınız için bizler ile iletişime geçebilir ve tüm harfiyatınızın kısa bir süre içerisinde alınmasını sağlayabilirsiniz. Günlük veya anlık kiralık kepçe ihtiyaçlarınız için de bizden destek alabilirsiniz.

© 2024 - Azizoğlu Hafriyat - Tüm Hakları Saklıdır
TIKLA ARA