Lokasyon
Çayırova, GEBZE
E-Posta
azizogluharfiyat@gmail.com
Telefon & WhatsApp
0532 012 17 43

Azizoğlu Hafriyat firması Gebze harfiyat firmaları arasında hafriyat işlemleri başta olmak üzere, kiralık kepçe, maloz döküm, kazı çalışmaları hizmetlerini sıfır hata ile sağlamaktadır. Firmamızın öncelikleri en uygun fiyat garantisi, kaliteli hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyetidir.

Gebze kiralık kepçe ve kamyonlarımız uzman personellerimiz ile işlemlerinizi en kısa sürede ve hatasız şekilde gerçekleştirebilmek için çabalamaktayız. Üstelik tüm bu hizmetlerimizi en uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde kiralık iş makinaları hayatımız kolaylaştırmaya devam etmektedir. Bunların içinde en zor olanı en kısa sürede yapan ve tamamlayan iş makinası hiç şüphesiz kepçedir. Kiralık bobcat olarak ta hizmet vermekteyiz.

Gebze kiralık jcb kepçelerle, kiralık ekskavatörler ile her sektörde ihtiyacınız dahilinde hizmet vermekteyiz. Kiralık jcb kepçe ve ekskavatörler ile hafriyat, ev temeli, yol yapımı ve kanal kazmalarda kırıcı ile yıkımlarda, Tomruk ataşmanımızla ağaç sanayi ürünlerinlerinin istif ve yüklenmesinde bütçenize uygun ve kaliteli hizmetleri sizlere buluşturuyoruz .Yapılan konut projelerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Konut projelerinizi kiralık iş makinalarımızla en zor çalışmaları üstün deneyim ve tecrübelerimizle en kolay hale getiriyoruz.

Telefon: 0532 012 17 43

Posted in
Genel

Post a comment

Your email address will not be published.

Denounce with righteous indignation and dislike men who are beguiled and demoralized by the charms pleasure moment so blinded desire that they cannot foresee the pain and trouble.

Latest Portfolio

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2022 Vankine. All Rights Reserved.
TIKLA ARA