Lokasyon
Çayırova, GEBZE
E-Posta
azizogluharfiyat@gmail.com
Telefon & WhatsApp
0532 012 17 43

Evinizde, yeni yapmanız gereken binanızda veya yıkılması gereken tüm yapılarda eşsiz bir destek sunan firmamız, Ataşehir içerisinde hizmetlerine devam etmektedir. Azizoğlu Hafriyat Ataşehir içerisinde eşsiz bir hizmet bütünlüğü sağlarken, beton delme, kırma veya yaptıracağınız yeni bir asansör için gerekli olan alanların açılmasında tamamen profesyonel olarak teknolojik aletlerin kullanılması sonucunda, kaliteli hizmet ayağınıza kadar gelmektedir. Firmamızla birlikte, Ataşehir ilçesinde yer alan tüm fayans kırma, bahçe düzenleme ve temizleme, moloz atma ve hafriyat temizleme gibi zorlu işlemlerin yanı sıra kiralama işlemleri de yapılmaktadır.

Ataşehir Kiralık Mini Kepçe imkanlarıyla en uygun fiyata kepçe kiralaması yapabileceğiniz gibi; operatörlerimizin sizler için en kısa sürede işlemlerinizi bitirmesini de talep edebilirsiniz. Mini kato veya 1cx kepçe kiralama işlemlerinde piyasanın en uygun fiyatlarına sahip olmasına rağmen, en kaliteli hizmeti vermekten asla kendini alıkoymayan firmamızla yapacağınız tüm çalışmalarınızın profesyonel bir destekle gerçekleşeceğinden de asla şüpheniz olmasın.

Günün her saatinde ulaşacağınız firma yetkililerimize, Ataşehir banyo tuvalet kırma ve kanal açma hizmetleri gibi anında yapılması gereken, bekletilmeye gelmeyeceği gibi; yenilenmesi içinde vakit sorunu yaşayabileceğiniz işlemleri de bildirebilirsiniz. Her zaman profesyonel olarak işlemleri sürdüren firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine olduğu gibi; Ataşehir ilçesine de sorunsuz ve hızlı bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu hizmetlerden Azizoğlu Hafriyat farkı ve kalitesiyle yararlanmak istediğiniz her an, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Posted in
Hizmetler

barcodsoft

Post a comment

Your email address will not be published.

© 2024 - Azizoğlu Hafriyat - Tüm Hakları Saklıdır
TIKLA ARA